Асортимент 6 смаків
ПРО НАС

ЩО ТАКЕ КОМБУЧА ТА ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ТМ МОЛЕКУЛА

Комбуча – це ферментований, пробіотичний напій. Виготовляється з екстракту (відвару) чаю та деяких лікарських трав та плодів з додаванням до нього цукру та живої культури мікроорганізмів Медузоміцес (чайний гриб), який і створює процес розпаду органічних речовин під впливом ферментів.

100% Natural and Toxic Free

Always Fresh & Hygienic Products

Компанія Молекула робить саме ту справжню крафтову комбучу, якою вона має бути від природи - це бадьорий та насичений напій чайного гриба (тривала ферментація від 30 діб гарантовано насичує напій органічними кислотами, вітамінами та пробіотиками), розливаємо в пляшки без розводу іншими рідинами, без додавання діоксиду вуглецю (штучної газованості), та інших промислових "покращень", тобто в пляшці саме той справжній природний лікувальний детокс продукт, де ферментована кожна краплина напою. Наш споживач це "дорослий" споживач, який розуміє справжній смак цього корисного напою, так як по органолептичним відчуттям він має бути більше схожим на квас, а не на лимонад.

ЩО МИ РОБИМО

НАШІ СМАКИ

true

WE SELL BEST AYURVEDIC PRODUCTS

WE'VE 20 YEARS EXPERIENCE IN THIS FIELD

true
WHY AYURVED IS BEST FOR YOU
GET THE BEST NATURAL AND AYURVEDIC PRODUCTS !
ДИВІТЬСЯ

НАШІ ПРОДУКТИ

true
EXPLOER PROJECTS

OUR RECENT PROJECTS

true
OUR BENEFITS

100 % ORGANIC AND HERBAL PRODUCTS

Te obtinuit ut adepto satis somno. Aliisque institoribus iter deliciae vivet vita. Nam exempli gratia, quotiens ego vadam ad diversorum peregrinorum in mane ut effingo ex contractus ,Te obtinuit ut adepto satis somno. Aliisque institoribus iter deliciae vivet vita.

true
OUR TEAM MEMBERS

MEET OUR TEAM

true
TESTIMONIALS

WHAT CLIENTS SAY

true
FROM THE BLOG

NEWS & ARTICLES

true